40 diena. Štai ir baigėsi mūsų kelionė. LABAS, PARYŽIAU.:) Ką gi, užauginome 11177 medžius, 18 žmonių dalyvavo iššūkyje, nukeliavome 3085566 žingsnių. Neaplenkiamas buvo Mantas, tikras šaulys. Antroje vietoje – Grantas, trečioje – Guoda. Ilgai pirmaujančiose pozicijose buvo Eurika, Armita, Elijus. Ant kulnų visiems lipo Smiltė, Austėja, Liveta, Dovydas ir Martynas. Štai ką pamatėme Paryžiuje: Eurika pristatė kalbą ir lankytinus objektus, Smiltė – prancūzišką virtuvę, Mantas – papročius, paklausėme prancūziškos muzikos, visi keliavę gavo diplomus. Negi jau viskas? Ne , nutarėme keliauti į Japoniją, į Tokijo miestą.

30 diena. Na ką, beliko 500 tūkstančių žingsnių. Visai nedaug.

27 diena. Eurika nusprendė truputį pailsėti, tuoj atsiranda nauji lyderiai. Nukeliavome 2224587 žingsnių. Mokate perskaityti šį skaičių? 🙂

26 diena. Taigi, apsitarėme, ką veiksime Paryžiuje, nes jau greitai nukeliausime. Įvyko lyderių rokiruotė.

25 diena. Pasikeitimai lyderių grupėje, Anonimas įsitaisė trečioje vietoje. Bonjour – nepavejamas. Pasiekėme antrą milijoną žingsnių. Greit nukeliausime į Paryžių. Ką ten veiksime?

22 diena. Incroyable, nous sommes déjà partis 1 milijoną 758 tūkstančius žingsnių. Artėjame prie antro milijono.

21 diena. Anonimas su Guoda varžosi dėl 4 vietos, Austėja nepasiduok pakilo į devintą vietą. Nužygiavome milijoną 724 tūkstančių žingsnių. Prizinės vietos atrodo nepajudinamos.

20 diena. Tai va, Guoda aplenkė Anonimą, atsibudo ir „galiorka”. Nuėjome 1mln. 640 tūkst. žingsnių.

19 diena. Oho, brangieji, kokią dovaną padovanojote Lietuvos gimtadieniui – nuėjome visi kartu jau pusę kelio, 1 milijona 544 tūkstančius žingsnių, visi po truputį juda, puiku. Continuons à nous amuser 🙂

18 diena. Šiandien galima pamatyti,visus, kas kiek nuėjo, ne tik dešimtuką. Pasižvalgome 🙂

17 diena. Oho, jau greitai būsime nukeliavę pusę kelio. Na, šeštokai, tikrai nemiegat. Ypač atsibudo anonimas, kuris iš 7 vietos peršoko į 4. Tai bent šuolis. Bonjour sėdi užtikrintai 1 vietoje. Bonne journée !

16 diena. Nuėjome milijoną 357 tūkstančius žingsnių. Smiltė pralenkė Martyną. Reitingų viršūnėse tie patys veidai 🙂

15 diena. nuėjome milijoną 289 tūkstančius žingsnių. Lyderiai nesikeičia. Dešimtuke vėl pasirodė Martynas, aplenkęs Smiltę ir Austėją. Austėja , nepasiduok 🙂

14 diena. Nuėjome daugiau nei milijoną šimtą aštuoniasdešimt vieną tūkstantį žingsnių. Mantas jau sveikinasi prancūziškai. Dėl 10 vietos kaunasi katinas su Liveta. Austėja nepasiduoda.

13 diena. Nuėjome jau 1 milijoną ir 117 tūkstančių žingsnių. Mantas vėl nusprendė pirmauti. Bet kas gi čia? Austėja nepasiduok įsiveržė į dešimtuką. Puiku 🙂

12 diena. Va taip. Armita parodė irgi, kad gali ir štai – trečia vieta. Nuostabu. Nuėjome jau 1 mln 72 tūkstančius žingsnių. Neįtikėtina .

11 diena. Niekada nebūk tikras, kad ilgai sėdėsi soste. Tai Eurika nusprendė, kad dabar jai jau vėl laikas pabūti I vietoje. Ei, nukeliavome jau virš milijono žingsnių :0 Trečdalis kelio į Paryžių , „Pour une bouchée de pain” kaip prancūzai sako. Vaikščiodami atrodome „Rouge comme une tomate„. Nesuprantat prancūziškai?

10 diena. Nuėjome 969 tūkstančius žingsnių. Greit pasieksime pirmą milijoną 🙂

9 diena. Nuėjome 930 tūkstančių žingsnių. Jau net 4 mokiniai yra nuėję daugiau nei 100 tūkstančių žingsniųų. Va čia tai užsispyrimas, va čia tai judėjimas. Lyderiai vis keičiasi vietomis, bet Mantas patogiai įsitaisė pirmoje vietoje jau kelinta diena. Kas jį pakeis? 🙂

8 diena. Nueita 820 tūkstančių žingsnių. Lyderiai keičiasi per dieną keletą kartų. Na ir aktyvumas tų šeštokų. Fainuoliai. 🙂

7 diena. Nueita 667 tūkstančiai žingsnių. Ir ką jūs matote? Naujas lyderis – Guoda, kuri inirtingai vijosi draugus ir sugebėjo pasiekti 1 vietą. Po truputį auginami gerieji charakterio bruožai – atkaklumas, darbštumas, sveikas užsispyrimas.

6 diena. Nukeliavome 660 tūkstančių žingsnių. Dienos pabaigoje atsirado naujas lyderis – Guoda. Sveikiname 🙂 oho, kiek daug galime visi kartu.

5 diena. Jau nukeliavome 560 tūkstančių žingsnių. Lyderiai per vakarą keičiasi kas valandą, juos inirtingai vejasi Guoda. Šaunuoliai 🙂

4 diena. Iš viso nuėjome 472 tūkstančius žingsnių. Dienos pradžioje Mantas išsiveržė į pirmą vietą, bet vakare jį aplenkė Elijus ir patogiai įsitaisė. Tik ar ilgam?

3 diena. Šiandien Visą dieną Elijus laikėsi 1 vietoje, bet vakarop atsigavo Eurika ir vėl patogiai įsitaisė 1 vietoje. Iš viso nuėjome jau 430 000 žingsnių.

Antra diena. Lenktynėse varžosi 3 lyderiai: pirmauja tai Eurika, tai Elijus, net Mantas buvo pasiekęs 1 vietą, bet trumpam, Eurika nepasiduoda ir per dieną nueina 25 tūkstančius žingsnių. Draugus vejasi Liepa, Armita, Anonimas, Liveta, į dešimtuką išsiveržia ir Guoda. Per dvi dienas nuėjome daugiau nei 300 000 žingsnių. Dalyvauja 18 mokinių ir auklėtoja.

Šiandien kartu su „Walk15“ programėle su šeštokais prisijungėme prie nemokamo žingsnių iššūkio 👣🐾 Per 2 mėnesius ketiname nukeliauti iki Paryžiaus. Lenktynės prasidėjo.