Šiandien šeštokai tapo gydytojais, o jų pacientai – medžiai, kuriuos reikia apžiūrėti, kaip vystosi, ar neturi ligų ir kenkėjų, kas yra jų asmens sargybiniai. Buvo labai šaunu, šeštokėliai. Kiekvienas atlikote savo vaidmenį ir puikiai ištyrėme numatytus medžius, o ir nenumatyti buvo įdomūs atradimais.
Šeštokai mokosi apie miško skaidytojus, todėl labai paranku išėjus į gimnazijos ugdymosi sodą apie tai pakalbėti, pažiūrėti, atpažinti. Grybų stotelėje aptariami valgomi ir nevalgomi grybai, grybavimo taisyklės, saugumas dėl erkių, kaip elgtis pasiklydus. Grybai dygsta pačiose netikėčiausiose vietose, o po akmenimis, kelmukais dar randame šimtakojų, vėdarėlių, plėšrių vabalų, sraigių.
Per karantiną nebuvo kaip atlikti kai kurių praktinių darbų, todėl penktadienį dvyliktokai atsipalaidavo ir pabuvo biotechnologais: išskyrė iš braškių, bazilikų ir kardelių žiedų DNR ir ją pamatė plika akimi .
Šeštokai mokosi apie mišką, medžius, tai pasinaudodami geru oru patraukėme į gimnazijos ugdymosi sodą ir miestelio parką susipažinti su medžių įvairove, prisirinkti medžių lapų ir vaisių herbariumui. Kaip gera, kai galime mokytis bendraudami, tyrinėdami, aptardami įvairius pašalinius veiksnius, atradimus.
Mokiniai grupuoja kortelėse pavaizduotus organizmus į karalystes. Ir štai kortelėje pavaizduota dusia. Baigiasi pamoka, pertraukos metu atbėga vaikas iš ugdymosi sodo ir atneša likimo dovaną – staigmeną: didžiulę dusią. Ką bepasakysi. Padarome selfį ir paleidžiame.